j

j
j
j
j

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935): "Louisiana Hearts", signerad och daterad 1982, 56/100, färgoffset och etsning, bildmått 21x35 cm
PROVENIENS: Utgiven av Louisiana Museum, Humlebaek

864184

2021-01-15