Servietter 1800-tal
2021-01-14
864189
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVETTER, 6 st, 1800-talets andra hälft, linnedamast, dekor av blommor och band, varje servett ca 88x73 cm, i senare tid sammansydda till bordsduk