Klubbat för:
88 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
PIERRE SOULAGE (född 1919): "Litographe No 39", signerad Soulage, 29/115, litografi, bladmått ca 56x75 cm
864190
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här