Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Studio Havrapetian Theran" akvarell, signerad Arthur S och daterad 1957, bildstirlek 43,5 x 59,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

864191

2021-01-23