Kämmer & Reinhardt flickdocka
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÄMMER & REINHARDT BISKVI FLICKDOCKA, 1920-tal, öppen mun med två tänder, rörlig tunga, sk flirty eyes, blond hårperuk, kulledad toddlerkropp i trä och massa, klädd i lisskulladräkt, längd ca 62 cm
Kroppen med slitage
864197
2021-01-15