Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, bukig form, 3 lådor, fanerad i bl.a. mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 80, 81x46 cm
Nyckel finns
864200
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här