Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, bukig form, 3 lådor, fanerad i bl.a. mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 80, 81x46 cm

Nyckel finns

864200

2021-01-14