PIA HESSELMARK-CAMPBELL

PIA HESSELMARK-CAMPBELL
PIA HESSELMARK-CAMPBELL
PIA HESSELMARK-CAMPBELL
PIA HESSELMARK-CAMPBELL
PIA HESSELMARK-CAMPBELL
PIA HESSELMARK-CAMPBELL

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIA HESSELMARK-CAMPBELL (1910-2013): blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 33x41 cm

864202

2021-01-17