Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963), 2 st, Storkyrkan Stockholm, signerade, etsningar, 30x24 resp. 28x22,5 cm

864206

2021-01-14