Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Skånegård, Österlen, olja på duk, signerad Palmér, ca 90x135 cm

864228

2021-01-14