Bengt Göran Karlsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT GÖRAN KARLSSON (född 1954): Flanörer, signerad B.G Karlsson, olja på duk, ca 30x30 cm

864233

2021-01-14