Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, skuren dekor, lackarbete, bronserat, höjd 115, 85x45 cm

Slitage och dekorskador, låsprint saknas

864242

2021-01-16