Lena A Linderholm färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Ur min blå kanna", signerad, färglitografi, bildmått ca 43,5x63 cm

864243

2021-01-14