Lena A Linderholm färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Solrosängel", signerad, färglitografi, bildmått ca 60x43 cm

864246

2021-01-14