Hy Moser & Cie
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
HY MOSER & CIE, armbandsur, vitmetall / gulmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, boettnr 195035, boettens diameter 33,5 mm
Åldersrelaterat slitage, innerboett med repor, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen
864264
2021-01-23