Hy Moser & Cie

Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie
Hy Moser & Cie

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HY MOSER & CIE, armbandsur, vitmetall / gulmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, boettnr 195035, boettens diameter 33,5 mm

Åldersrelaterat slitage, innerboett med repor, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

864264

2021-01-23