Fåtölj fotpall soffbord
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, med FOTPALL, SOFFBORD, 1900-talets mitt, rotting och bambu, skiva i råglas, stoppade dynor klädda i Josef Franks linnetextil "Tre öar i Svarta Havet", fåtöljens sitthöjd ca 38, bordets mått höjd 48, 94x54 cm
Slitage, skador
864265
2021-01-14