Fåtölj fotpall soffbord

Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord
Fåtölj fotpall soffbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, med FOTPALL, SOFFBORD, 1900-talets mitt, rotting och bambu, skiva i råglas, stoppade dynor klädda i Josef Franks linnetextil "Tre öar i Svarta Havet", fåtöljens sitthöjd ca 38, bordets mått höjd 48, 94x54 cm

Slitage, skador

864265

2021-01-14