ABU Ambassadeur 5000

ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ABU AMBASSADEUR 5000, spinnrulle i skinnväska, 1950/60-tal, märkt "ABU Ambassadeur No. 5000 AB Urfabriken Svängsta Sweden", numrerad 515421, längd ca 12 cm

Bruksskick, ej funktionstestad

864272

2021-01-23