Ernst Billgren saltkvarn

Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn
Ernst Billgren saltkvarn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Saltkvarn, skyltsignerad samt numrerad 144/300, brons, trä samt mossaik, krön i form av älghuvud, höjd 35 cm, i originalkartong

864273

2021-01-14