ABU Ambassadeur 5000

ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000
ABU Ambassadeur 5000

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

ABU AMBASSADEUR 5000, spinnrulle i originalkartong, 1950/60-tal, märkt "ABU Ambassadeur No. 5000 AB Urfabriken Svängsta Sweden", numrerad 73055, längd ca 12 cm

Bruksskick, ej funktionstestad

864274

2021-01-23