Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting och bambu, stoppade dynor, grön klädsel, soffans längd ca 134, sitthöjd 35 cm
Slitage, skador
864294
2021-01-14