Golvlampa ABO

Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO
Golvlampa ABO

Klubbat för:

6 000 SEK

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, undertill märkt ABO, total höjd ca 140 cm

Märken, fot med bucklor

864303

2021-01-14