Svante Kede oljemålning

Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVANTE KEDE (1877-1955): Snasahögarna, signerad Svante Kede, daterad 1912, olja på duk, ca 43x36 cm

Kuntoraportti

864306

Päivämäärä:

2021-01-17