Bord SMF

Bord SMF
Bord SMF
Bord SMF
Bord SMF
Bord SMF
Bord SMF
Bord SMF
Bord SMF

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, bord, 1900-talets andra hälft, skiva fanérad i teak, underrede i bok, undertill märkt, höjd ca 50, diameter 42 cm

Brukslitage

864310

2021-01-14