Rikard Lindström oljemålning

Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Riddarholmen, Stockholm, olja på pannå, signerad, 98x68 cm

864311

2021-01-14