Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, fanérade i bonad björk, skiva i marmor, metallbeslag, höjd ca 65, 49x41 cm
Smärre ytskador
864312
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här