Sängbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

5 400 SEK

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, fanérade i bonad björk, skiva i marmor, metallbeslag, höjd ca 65, 49x41 cm

Smärre ytskador

864312

2021-01-14