Selva matgrupp 1900-tal

Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SELVA, matgrupp 7 dlr., 1900-talets andra hälft, bemålade, bestående av: 4 stolar samt 2 karmstolar, fast stoppad rygg och sits med textil klädsel, bord med 2 iläggsskivor à 40 cm, bordets höjd ca 76, 160x110 cm, stolarnas sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage

864326

2021-01-17