Okänd konstnär oljemålningar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, blomsterstilleben,, 1800/1900-tal, signerad SM v.H. olja på pannå, ca 31x24 cm
A tergo etikett Sachsen, Karl XIV Johan
Proveniens: Major Carl Johanssons samling, Härnösand
864335
2021-01-17