Okänd konstnär oljemålningar

Okänd konstnär oljemålningar
Okänd konstnär oljemålningar
Okänd konstnär oljemålningar
Okänd konstnär oljemålningar
Okänd konstnär oljemålningar
Okänd konstnär oljemålningar

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, blomsterstilleben,, 1800/1900-tal, signerad SM v.H. olja på pannå, ca 31x24 cm

A tergo etikett Sachsen, Karl XIV Johan

Proveniens: Major Carl Johanssons samling, Härnösand

864335

2021-01-17