Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
CHRISTIAN STOCK, "Clavis Linguae Sanctae Novi Testamenti...", Weidman, Leipzig, 1700-tal, rödfärgat snitt, 22 x 14 cm.
Senare band, fläckar, mindre skador, ej fullständigt genomgången.
864347
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här