Christian Stock "Clavis Linguae Sanctae Novi Testa

Christian Stock
Christian Stock
Christian Stock
Christian Stock
Christian Stock
Christian Stock
Christian Stock
Christian Stock

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CHRISTIAN STOCK, "Clavis Linguae Sanctae Novi Testamenti...", Weidman, Leipzig, 1700-tal, rödfärgat snitt, 22 x 14 cm.

Senare band, fläckar, mindre skador, ej fullständigt genomgången.

864347

2021-01-30