Champagnestrutar

 Champagnestrutar
 Champagnestrutar
 Champagnestrutar
 Champagnestrutar
 Champagnestrutar
 Champagnestrutar
 Champagnestrutar
 Champagnestrutar

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st (2+2+2). varierande modeller, två st sign GF samt numrerade och daterade -87, höjd ca 18-20 cm

Smärre nagg

864349

2021-01-17