Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Mapp: "Tre tigrar", signerade och numrerade M Pyk, 153/325, färglitografier, bladmått 59,5x39,5 cm
864352
2021-01-14