Madeleine Pyk färglitografier

Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Mapp: "Tre tigrar", signerade och numrerade M Pyk, 153/325, färglitografier, bladmått 59,5x39,5 cm

864352

2021-01-14