Ytterfoder jugend

Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 3 st, 1900-talets början, jugend, Rörstrand, ett foder med design av Alf Wallander, dekor av fiskar, höjd ca 16-23 cm

Krackelering, de mindre med omfattande slitage

864353

2021-01-14