Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, ek, Centraleuropa, 1600-tal, barock, skuren dekor, höjd 53, 122x55 cm
Locket med lagning, avslag
864361
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här