Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, ek, Centraleuropa, 1600-tal, barock, skuren dekor, höjd 53, 122x55 cm

Locket med lagning, avslag

864361

2021-01-15