Drakvalp av Wilhelm Kåge

Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): drakvalp, Argenta, Gustavsberg, 1940/50-tal, stengods, blå glasyr, stämpelsignerad GUSTAVSBERG KÅGE, höjd ca 11, 25x17 cm

864362

2021-01-14