Robert Högfeldt blandteknik

Robert Högfeldt blandteknik
Robert Högfeldt blandteknik
Robert Högfeldt blandteknik
Robert Högfeldt blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, blandteknik på pannå, ca 24x33 cm

Ej examinerad ur ram, smärre krackelyr/ färgavfall

864364

2021-01-17