Tavelram 1800-tal

Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVELRAM, 1800-talets slut, trä med dekor i pastellage, förgylld, ca 94x110 cm

864370

2021-01-16