Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, med kupor i vitt glas, höjd ca 35 cm
Smärre slitage, enstaka fläck
864378
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här