Thonetstolar

Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

THONET, stolar, 1 par, böjträ i bok, 1900-talets början, pärlspikad skinnsits, brännmärkta, sitthöjd 47 cm

Skador och lagningar

864379

2021-01-16