Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
THONET, stolar, 1 par, böjträ i bok, 1900-talets början, pärlspikad skinnsits, brännmärkta, sitthöjd 47 cm
Skador och lagningar
864379
2021-01-16