Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF LARSSON (1900-tal), Sagomotiv med troll, signerad Ulf Larsson, blandteknik, ca 66x97 cm
Ej examinerad ur ram
864394
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här