Ulf Larsson blandteknik

Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik
Ulf Larsson blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF LARSSON (1900-tal), Sagomotiv med troll, signerad Ulf Larsson, blandteknik, ca 66x97 cm

Ej examinerad ur ram

864394

2021-01-17