Josefina Nisbeth
Closed
2021-01-16
864408
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JOSEPHINA NISBETH (1840-1927): Pojke med båt, monogramsignerad, olja på pannå, ca 27x22 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Krackeleringar