Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): August Saint Gaudens II, 1897, signerad Zorn, etsning, 13,5 x 20 cm, bladstorlek 25x32,5 cm
LITTERATUR: Asplund 114, Hjert & Hjert 74, ZG 114
Lös i ramen
864410
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här