Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, 230x90 cm
Skador och slitage
864413
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här