Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, 230x90 cm

Skador och slitage

864413

2021-01-16