Anders Zorn grafiskt blad Rosita Mauri

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Rosita Mauri, 1889, signerad och daterad i plåten Zorn -89, grafiskt blad, 22x14 cm, Gazette des Beaux-Arts

Fläckar

864414

2021-01-14