E Sandberg olja

E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

E. SANDBERG (1900-tal): "Vinter i Visby", signerad E. Sandberg, olja på duk, ca 61x75 cm

864419

2021-01-17