Barbord Johanson Design

Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design
Barbord Johanson Design

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBORD, gulmetall, Johanson Design, Markaryd 1970-tal, laminatskiva med calcitimmitation, kapphängare, etikettmärkt, höjd ca 110, diameter 60 cm

Slitage, repor

864427

2021-01-15