Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ATELJE LYKTAN, "Supertube", taklampa, Åhus, 2 lysrör, vitlackerad, 1970/80-tal, fungerar enligt uppgift, längd ca 158 cm
SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
864432
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här